Āra sildītāji

Āra sildītāji ir piemēroti lietošanai aukstā, mitrā un vējainā laikā. Ja vēlaties pavadīt vairāk laiku ārā gada vēsajos mēnešos, šis ir labs risinājums. Piemēroti privātai lietošanai – uz balkona, lodžijas, terases, dārzā, lapenē, pagalmā, strādājot pie mājas, vai komerciālai darbībai (kafejnīcas, pasākumu organizatori u.c.). Mēs piedāvājam pilnu klāstu infrasarkanos un gāzes sildītājus āra vajadzībām. Izvēlieties atbilstošāko savām vajadzībām un gaumei.

Lasīt vairāk

Āra sildītāju veidi

Mūsu klimatiskajos apstākļos bieži gribās, lai ārā ir siltāks laiks. Tā kā temperatūru mēs nevaram ietekmēt, atliek atbilstoši saģērbties, palikt mājās vai iegādāties āra sildītāju. Atšķirībā no parastajiem sildītājiem, infrasarkanais āra sildītājs un āra gāzes sildītājs ir īpaši pielāgots nelabvēlīgiem laikapstākļiem (vējš, lietus, mitrums, sniegs). To izstrādes procesā ir rūpīgi piedomāts, lai tie būtu izturīgi un neradītu kaitējumu cilvēkiem un apkārtējai videi.

Atbilstoši izmantotajai tehnoloģijai āra sildītāji iedalās divās grupās:

Infrasarkanie āra sildītājs

Infrasarkanie stari primāri silda virsmu, nevis gaisu. Šī īpatnība ir īpaši būtiska, izmantojot sildītāju telpās, bet noder arī ārā. Vējš nevar aizpūst projām infrasarkanos starus, un sildītājs lieliski sasildīs arī vējainā laikā.

Infrasarkanais āra sildītājs darbojas bez smakām un pat bez skaņas. Tas netraucēs ne privātām sarunām, ne putnu dziesmām. Visi internetveikalā pieejamie lietošanai ārā paredzētie infrasarkanie sildītāji ir sertificēti ar atbilstošu mitruma izturības standartu. Papildus tam iekārtām ir iestrādāta aizsardzība pret pārkaršanu.

Sildītāju var montēt uz statīva (jāpērk atsevišķi) un piestiprināt pie griestiem vai sienas. Pieejamas arī infrasarkanās āra lampas, kas izskatās vienkārši satriecoši labi. Atkarībā no izvēlētā modeļa, infrasarkanais sildītājs var apsildīt no 12 m2 līdz 36 m2 plašu teritoriju. Lielākai platībai, piemēram, restorāna terasei varat iegādāties vairākus āra sildītājus.

Iekārtu apkope ir pavisam vienkārša. Periodiski noslaukiet no āra sildītāja uzkrājušos putekļus vai gružus un izturieties pret tiem saudzīgi. Prakse liecina, ka infrasarkanie sildītāji, kas novietoti uz statīva mēdz plīst biežāk nekā tie, kas piestiprināti pie sienas.

Vai infrasarkanajiem āra sildītājiem ir arī nopietni trūkumi? Tikai viens. To darbībai ir nepieciešama elektrība. Alternatīvs risinājums ir āra sildītājs, kas darbojas uz gāzi.

Āra gāzes sildītājs

Āra gāzes sildītāji ir praktiski, mobili, efektīvi un ļoti jaudīgi. Salīdzinot ar infrasarkanajiem sildītājiem, tie spēj izstarot līdz pat četras reizes lielāku siltuma daudzumu. Gāzes sildītāja darbībai nav vajadzīga elektrība, tas kalpo gadiem ilgi un ir uzticams.

Pērkot šo iekārtu, komplektā jau ir iekļaut viss vajadzīgais, izņemot gāzes balonu (27 l), kas ir jāpērk atsevišķi. Ja vajadzīgs āra sildītājs, ko novietot atvērtā telpā zem jumta, pievērsiet uzmanību tā augstumam. Internetveikalā pieejamie āra gāzes sildītāji ir 138 cm un 225 cm augsti.

Kādēļ kafejnīcu un restorānu terasēs bieži redzami āra gāzes sildītāji? To galvenās priekšrocības jau apskatījām, bet ir vēl kāds āķis. Pastāv samērā liela varbūtība, ka ēdināšanas iestādēm pieejamā elektrības jauda ir nepietiekama, lai izmantotu elektriskos sildītājus.

Gāzes āra sildītāji nav piemēroti izmantošanai slēgtās vai slikti ventilētās telpās. Tos nedrīkst novietot blakus uzliesmojošiem materiāliem, t.sk. rezerves gāzes baloniem. Mainot gāzes balonu, pārliecinieties, ka tas nav sarūsējis, bojāts un visi savienojumi ir kārtībā.

Āra sildītāju papildus funkcijas

Ražotāji ir pacentušies, lai āra sildītāji kļūtu patērētājiem maksimāli ērti. Iestrādātās papildus funkcijas uzlabo drošību, efektivitāti un uzlabo lietotāja pieredzi. Katrai iekārtai funkcijas var atšķirties. Ar detalizētu informāciju varat iepazīties preces aprakstā.

  • Termostats un attālinātā vadība – iestatiet sildītāja izslēgšanās laiku vai temperatūru vadības panelī vai ar pulti. Pareiza un situācijai atbilstoša iekārtas vadība palīdz ietaupīt gāzi un elektrību.
  • IP aizsardzība jeb aizsardzība pret ārēju objektu un mitruma iekļūšanu iekārtā ir būtiska ikvienam sildītājam. Aizsardzības klasi apzīmē ar burtiem IP, kam seko divi skaitļi. Pirmais apzīmē aizsardzību pret cietiem objektiem, otrais aizsardzību pret mitrumu. Jo lielāks skaitlis, jo labāka aizsardzība. Internetveikalā pieejamie āra sildītājiem ir piešķirat IP klase no IP24 līdz IP67.  Zemākā klase ir pasargāta no ūdens šļakatām, savukārt IP67 klategorijas sildītāju var īslaicīgi pilnībā iegremdēt ūdenī un tas turpinās darboties.
  • Aizsardzība pret pārkaršanu vai nelaimes gadījumiem. Sasniedzot maksimālo temperatūru, infrasarkano staru lampas apturēs darbību. Āra gāzes sildītājs pārtrauks darboties, ja tiks sagāzts par vairāk kā 45 grādiem.

Jums ir radušies jautājumi par to, kurš āra sildītājs ir piemērotākais? Droši sazinieties ar veikala zinošajiem pārdošanas speciālistiem.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi āra sildītāji ir vispopulārākie?

Gan infrasarkanos, gan gāzes āra sildītājus var izmantot ārpus telpām. Iespējams, populārākie HEATUM zīmola āra sildītāji, ko mēs pārdodam, ir Pyramid Athena, URBAN H2000R Silver un VERSE H2000R Black.

Mēs parasti piegādājam āra sildītājus 1-2 darba dienu laikā.

Āra sildītājus var iedalīt divos veidos: gāzes sildītāji un infrasarkanie sildītāji. Gāzes āra sildītājs darbojas, sildot apkārt esošo gaisu, savukārt infrasarkanais sildītājs sildīs apkārt esošās virsmas, kas savukārt sildīs telpu. Abi veidi ir ideāli piemēroti āra telpu apsildīšanai.

Pamatojoties uz mūsu pieredzi, mēs varam droši apgalvot, ka HEATUM āra sildītāji ir īpaši kvalitatīvi un izturīgi. Šis zīmols ir sertificēts un tiek izmantots visā pasaulē dažādās vietās: restorānos, viesnīcās, privātās terasēs un citur. Visiem sildītājiem ir 24 mēnešu garantija.

Āra sildītāji ir paredzēti darbam ārā. Tie ir izturīgi pret mitrumu un tiem ir papildu drošības funkcijas. Gāzes sildītāji var darboties bez elektrības. Infrasarkanie sildītāji silda virsmas, nevis gaisu, tāpēc pat vējainā dienā tie ilgāk saglabā patīkamu siltumu.

Nē, dažus āra sildītājus var piekarināt. Tas ir īpaši ērti atklātās vietās, kur ir maz vietas uz zemes. Turklāt piekarināmos āra sildītājus nevar aizsniegt bērni un dzīvnieki.

Sazinieties ar mums!