Gāzes sildītāji

Iestājoties aukstumam, ikviens meklē vietu, kur sasildīties. Modernie gāzes sildītāji ļauj uzturēt komfortablu temperatūru un turpināt baudīt maltītes vai strādāt ārā visa gada garumā. Tie ir droši, efektīvi, darbojas bez elektrības un ir viegli pārvietojami. Ar gāzi darbināmais sildītājs būs noderīgs āra terasēs, kafejnīcās, dārzā, izbraukuma tirdzniecībā. Ar optimālu ventilāciju, varēsiet to izmantot arī angārā, noliktavā, darbnīcā un citās telpās.  

Lasīt vairāk

Kā izvēlēties gāzes sildītāju?

Gāzes sildītāji ir piemēroti privātām un komerciālā vajadzībām. Visbiežāk tos var pamanīt āra kafejnīcās un restorānu terasēs. Mājās gāzes sildītājs noderēs svinot jubilejas, kāzas, strādājot ārā vai darba telpās. Meklējot piemērotu iekārtu, var būt daudzi jautājumi. Ja vajadzīga palīdzība, droši sazinieties ar mūsu zinošajiem pārdošanas speciālistiem. Kopā atradīsim jums piemērotāko risinājumu.

Ja vēlaties pieņemt lēmumu pastāvīgi, pērkot gāzes sildītāju, pievērsiet uzmanību tā izskatam. Ikviens sildītājs veic ne tikai savu tiešo funkciju, bet arī papildina interjeru. Svarīgi izvēlēties iekārtu, kas ne tikai apsilda telpu, bet arī jums vizuāli patīk.

Mūsu piedāvātie gāzes sildītāji lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Neitrālās krāsās, dažādās formās, ar patīkamu un pievilcīgu gāzes liesmu, šīs apsildes iekārtas kļūs par teicamu papildinājumu ikvienā vietā.

Papildus izskatam noteikti izvērtējiet arī sildītāju tehniskos parametrus. Šī informācija ir norādīta katras preces aprakstā. Svarīgākie ir jauda (ietekmē apsildāmās telpas platību), iekārtas svars, izmērs un cena.

E-veikala populārākie gāzes sildītāji ir paredzēti 18 m2 līdz 24 m2 lielas platības apsildei. To jauda svārstās no 10 KW līdz 13,5 KW, kas ir vismaz trīs līdz četras reizes vairāk kā nodrošina infrasarkanie sildītāji un elektriskie radiatori.

Ne mazāk svarīgs ir arī sildītāja izmērs un vieta, kur to plānots novietot. Jaudīgākie gāzes sildītāji sasniedz 225 cm, bet mazākie ir tikai 138 cm augsti un būs īpaši piemēroti terasēm un nojumēm ar zemākiem griestiem.

Sildītāja svars ir būtisks elements tā stabilitātē un mobilitātē. Pilnībā nokomplektēta gāzes sildītājs sastāv no iekārtas (zem 20 kg) un gāzes balona (22 kg). Ērtākai pārvietošanai pie sildītāja korpusa ir piestiprināti izturīgi ritentiņi. Tas atvieglo sildītāja uzglabāšanu, un pārvešanu  uz citu objektu, kā arī blakus esošu telpu apsildi.

Cenas visiem gāzes sildītājiem šobrīd ir ļoti pievilcīgas, kas padara tos pieejamus plašam pircēju lokam. Ja negribat palaist garām jaunākās akcijas, sekojiet mūsu kontiem sociālajos tīklos vai jaunumiem mājaslapā.

Gāzes sildītāju veidi

Neparedzamo cenu svārstību ietekmē gāzes apkures katli Latvijā aizvien biežāk tiek nomainīti pret citiem centrālās apkures risinājumiem. Mūsu internetveikalā pieejamie gāzes sildītāji nevar aizstāt gāzes katlu, taču spēj nodrošināt papildus apsildes risinājumu lokālām vajadzībām. Biežākais pielietojums 

Gāzes sildītājs terasei

Kad ārā temperatūra noslīd zem komforta robežas, āra kafejnīcās un restorānu terasēs parādās gāzes sildītāji. Arī piemājas terasēs un dārzos šī tipa sildītāji ļauj nodrošināt patīkamākus apstākļus un piesaista uzmanību ar skaistu uguns liesmu.

Terases gāzes sildītājs lieliski papildinās ikvienu terasi. Izdarot izvēli, pievērsiet uzmanību iekārtas jaudai, augstumam un apsildāmajai platībai. Ja jums mājās vai kafejnīcā ir ļoti liela terase, pilnvērtīgai apsildei ar vienu sildītāju var būt par maz. Vietās, kur ir pieejama elektrība, labs papildinājums var būt arī infrasarkanais sildītājs.

Dārza gāzes sildītājs

Iestājoties vēsākam laikam, gāzes sildītājs dārzā ātri kļūs par centrālo pulcēšanās vietu. Tas ir teicams risinājums lapenes, lieveņa, grila vietas vai terases apsildei. Lieliski noderēs arī dārza ballītēs, jubilejās, bērnu pasākumos un citos svētkos.

E-veikalā ir pieejams plašs klāsts ar iekārtām, kas palīdzēs padarīt jūsu dārza svinības neaizmirstamas. Dārza gāzes sildītāji, protams, var tikt izmantoti ne tikai dārzā, bet arī reizēs, kad, strādājot āra darbus, gribās to darīt komfortablākos apstākļos.

Gāzes sildītājs iekštelpām

Gāzes sildītāja izmantošana iekštelpās ir saistīta ar papildus risku. Lai tā izmantošana būtu droša, ir svarīgi izvēlēties tikai sertificētas iekārtas, kas paredzētas izmantošanai arī telpās. Pēc izmēra istabas gāzes sildītājs parasti ir mazāks kā āra gāzes sildītājs.

Jāatceras, ka gāzei sadegot, sadeg arī telpās esošais skābeklis un obligāti ir jānodrošina telpas ventilācija. Vēlams uzstādīt arī tvana gāzes un gāzes noplūdes detektorus. Par labākajiem risinājumiem, jautājiet mūsu konsultantiem.

Gāzes sildītāju priekšrocības

Gāzes sildītāji iekštelpām vai terasei var nodrošināt siltumu arī apstākļos, kad nav pieejama elektrība. Jūs varat iegādāties gāzes sildītāju kā rezerves risinājumu ārkārtas situācijām vai vienkārši dzīves kvalitātes uzlabošanai. Vairums iekārtu ir paredzētas izmantošanai ārā vai vismaz atklātās telpās, taču ir redzēti arī gāzes sildītāji dzīvoklī. Lietojot šī tipa sildītājus iekštelpās, ievērojiet īpašu piesardzību.

Iekārtas galvenās priekšrocības:

  • Ekonomiski - siltuma radīšanai sadedzina visu gāzi.
  • Mobili – viegli pārvietojami uz citu telpu vai objektu.
  • Ērta un vienkārša izmantošana – bez priekšzināšanām. Atgrieziet gāzes padevi un nospiediet ieslēgšanās pogu.
  • Droši un uzticami. Visi e-veikalā nopērkamie gāzes sildītāji ir sertificēti (CE) un droši lietošanā. Sildītājiem papildus ir iestrādāts drošības mehānisms, kas liek iekārtai automātiski izslēgties, ja tā sagāžas par vairāk kā 45 grādiem.
  • Jaudīgi. Līdz pat četrām reizēm spēcīgāki kā elektriskais radiators vai infrasarkanais sildītājs.
  • Neatkarība no elektrības piegādātājiem. Gāzes sildītājs darbosies it visur. Arī situācijās, kad nav pieejama elektrība vai pieslēguma jauda nav pietiekama. Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ gāzes sildītāji ir tik populāri daudzās āra kafejnīcās un terasēs.  
  • Ilgmūžīgs un viegli ekspluatējams. Sildītāja konstrukcijas vienkāršība un pārdomātais ražošanas process nodrošina, ka iekārta kalpos gadiem ilgi.
  • Moderns un pievilcīgs izskats. Gāzes liesmiņas degšana tumsā piesaistīs visu apkārtējo uzmanību. Iespējams, viens no iemesliem iedegt sildītāju, būs tieši vēlme skatīties ugunī.
  • Paredzamas izmaksas. Jūs nekad neiztērēsiet vairāk kā plānots. Patēriņu ierobežo gāzes balonā esošās gāzes daudzums. Regulējiet gāzes padevi pēc saviem ieskatiem.  

Kā uzstādīt gāzes sildītāju?

Gāzes sildītāja uzstādīšana nav sarežģīta. Katram modelim ir pievienota detalizēta lietošanas instrukcija, taču arī bez pamācības montāžas process ir ļoti vienkāršs un intuitīvs.

Pēc samontēšanas, atliek pievienot gāzes balonu (varat iegādāties šeit) pie reduktora, atgriezt balonu un ieslēgt sildītāju. Gāzes piešķilšanai nav vajadzīgi sērkociņi vai šķiltavas. Visām iekārtām ir iebūvēts  pjezo aizdedzes elements. Veicot gāzes balona maiņu, atcerieties nomainīt arī tam līdzi nākošo blīvīti.

Plānojot mājokļa un darba telpu apsildes risinājumus, jums var noderēt arī citi internetveikalā pieejamie sildītāji un gaisa kvalitātes uzlabošanas iekārtas (kondicionieri, gaisa sausinātāji un mitrinātāji).

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi ir populārākie gāzes sildītāji?

No mūsu pārdotajiem HEATUM zīmola gāzes sildītājiem vispopulārākie ir Pyramid Athena, Redem un Legacy modeļi. Klienti ir apmierināti ar to efektivitāti, izturību un vieglu apkopi.

Mēs parasti gāzes sildītājus piegādājam 1-2 darba dienu laikā.

Praktiski, efektīvi un stilīgi gāzes sildītāji ir piemēroti ne tikai privātām terasēm, bet arī āra kafejnīcām, restorāniem, viesnīcām un brīvdabas festivāliem. Šāda veida sildītāji ir droši un ekonomiski lietojami, viegli pārvietojami no vienas vietas uz otru un viegli transportējami.

Pamatojoties uz mūsu pieredzi, mēs varam droši apgalvot, ka HEATUM gāzes sildītāji ir īpaši kvalitatīvi un izturīgi. Šis zīmols ir sertificēts un tiek izmantots visā pasaulē daudzās dažādās vietās: restorānos, viesnīcās, privātās terasēs un citur. Visiem sildītājiem ir 24 mēnešu garantija.

Tie ir īpaši populāri vietās, kur nav elektrības rozetes. Tā ir viena no galvenajām priekšrocībām, kas paver plašas sildītāja izmantošanas iespējas jebkurā mājas daļā un dabā. Tie ir arī stilīgi un var ne tikai nodrošināt siltuma sajūtu, bet arī izdaiļot telpas.

Jā, tos ir droši lietot pat vietās, kur ir bērni, dzīvnieki un lielāks cilvēku skaits. Sildītāja liesma deg ierīces iekšpusē. Ir arī papildu aizsardzība, kas aptur sildītāja darbību, ja tas pagriežas leņķī, kas lielāks par 45 grādiem. 

Sazinieties ar mums!