Biokamīni

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi ir populārākie biokamīni?

HEATUM zīmola kamīni, kurus mēs pārdodam, iepriecina klientus ar savu stilīgo dizainu un vieglo apkopi. Populārākie modeļi klientu vidū ir HEATUM Glory, Riben un Marcos.

Mēs parasti piegādājam biokamīnus 1-2 darba dienu laikā.

Arvien lielāku popularitāti gūst biokamīni, kas ir lieliska alternatīva tradicionālajiem ugunskuriem/krāsnij. Tos ir viegli uzbūvēt, viegli uzturēt un viegli pārvietot no vienas vietas uz citu. Videi draudzīgais bioetanolis neizdala dūmus, un tam nepiemīt specifikas smaržas, tāpēc to var izmantot arī istabā, ne tikai brīvā dabā.

Biokamīni var būt mobili vai stacionāri. Mobilie biokamīni ir nelieli, un tos var novietot uz galda vai citām mēbelēm. Stacionārie biokamīni ir iebūvēti un bieži atgādina kamīnus. Iebūvējamie kamīni ar uguns imitācijām piešķir mājīgu noskaņu dzīvojamām telpām - īpaši garajos rudens un ziemas vakaros.

Uzturēt biokamīnu ir vienkārši. Vienkārši novietojiet kamīnu Jums vēlamajā vietā, pievienojiet bioetanolu un aizdedziniet. Reizēm var būt nepieciešams noslaucīt putekļus, kas sakrājušies uz biokamīna virsmas. Biokamīns rada ugunskura mājīgumu un atbrīvo jūs no apgrūtinošas malkas nešanas vai pelnu tīrīšanas.

Biokamīniem izmanto efektīvu un videi draudzīgu degvielu - bioetanolu. Šis spirtotais šķidrums tiek klasificēts kā atjaunojamā degviela, jo to ražo no dabīgām sastāvdaļām, piemēram, cukurniedrēm, cukurbietēm, bietēm, kartupeļiem un kukurūzas. Sadegot tas neizdala cilvēka veselībai un videi kaitīgas vielas (smaku, dūmus, pelnus) vai citas nepatīkamas smakas. Tāpēc, izmantojot ar bioetanolu kurināmus bio kamīnus, telpas būs ne tikai tīras, bet arī estētiski pievilcīgas.

Sazinieties ar mums!