Montāžas komplekts un logu blīves

Kondicionieru aksesuāri ietver visus papildus piederumus, kas noder iekārtas optimālākai izmantošanai: caurules, savienojumi, filtri, loga starplika jeb loga montāžas komplekts, kondicionieru rezerves daļas u.c. Šajā sadaļā varat atrast visus e-veikalā patreiz pieejamos kondicionieru piederumus.

Lasīt vairāk

Mobilo kondicionieru uzstādīšana ir ātrs un vienkāršs process. Pievienojiet ierīci elektrībai un ieslēdziet. Kondicionieris sāks darboties un uzkrās kondensātu tajā ietilpstošajā tvertnē, kas pēc piepildīšanās ir jāizlej. Alternatīva ir pievienot ierīcei ūdens cauruli, kas novadīs kondensātu tālāk.

Mobilā kondicioniera efektivitāti var palielināt, pieslēdzot karstā gaisa noplūdes cauruli ar lielu diametru. Caurules otru galu novirza pa atvērtu logu. Lai mazinātu ieplūstošā gaisa straumi un uzlabotu gaisa dzesētāja darbības efektivitāti, ir vajadzīgs mobilo kondicionieru loga montāžas komplekts jeb logu blīve.

Logu blīve kondicionierim

Montāžas komplekts der visiem logiem, kuru rāmis nav lielāks par četriem metriem. Logu blīve kondicionierim ir izgatavota no īpaša materiāla, kas ir izturīgs, elastīgs, ūdensnecaurlaidīgs un ar zemu siltumvadītspēju.

Loga blīves montāžas process ir ļoti vienkāršs un būs pa spēkam pat iesācējam. Jums nebūs jāfrēzē sienā caurums vai jādomā citi eksotiski risinājumi. Loga starplika ir jāuzstāda uz trīs loga malām, kurām nav eņģes. Sekojiet iepakojumā norādītajai instrukcijai un viss izdosies. Kondicionieru logu blīves demontāža ir tikpat vienkārša. Dariet visu to pašu tikai apgrieztā secībā.

Loga starplikai nekaitē nokrišņi. Tās atstāšana uz loga rāmja netraucē tā aizvēršanu un arī kukaiņi caur to nevar tikt iekšā. Ja vēlaties varat atstāt to samontētā veidā pat visu vasaru.

Kad vēlēsieties atdzesēt citu istabu vai pārvietot mobilo kondicionieri uz pavisam citu ēku, varēsiet izdarīt pavisam viegli. Kondicionierim apakšā ir nelieli ritentiņi, līdzīgi kā ceļojumu koferim, kas ļauj to pastumt pat bērnam.

Cena un piegāde

Kondicioniera montāžas komplekta cena ir ļoti draudzīga un neradīs robu jūsu budžetā. Tā paredzamais kalpošanas ilgums ir vairāki gadi. Šajā laika posmā loga blīve palīdzēs gaisa dzesētājam strādāt maksimāli efektīvi un ļaus ietaupīs naudu par elektrību.

Preces piegādi nodrošinām 1-2 darbadienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu profesionālajiem konsultantiem.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi ir populārākie gaisa kondicionieru piederumi un logu blīvējumi?

Oro1 sortimentā jūs varat atrast universālo loga blīvējumu mobilajam gaisa kondicionierim (400 cm), kas papildina pilnu gaisa kondicioniera komplektu. Loga blīvējums ir nepieciešams, lai gaisa kondicioniera darbības laikā karstais gaiss tiktu izvadīts pa logu un lai telpā paliktu tikai vēss gaiss. Mūsu pārdotā universālā loga blīvīte ir piemērota visiem ADOLUS mobilo gaisa kondicionieru modeļiem.

Mēs parasti piegādājam gaisa kondicionieru piederumus un logu blīves 1-2 darba dienu laikā.

Gaisa kondicionieris nevar darboties bez loga blīves - tā ir nepieciešama, lai ierīce varētu izvadīt karsto gaisu ārpus telpas uz āru. Mūsu pārdotā universālā loga blīvīte ir piemērota visiem gaisa kondicionētāju modeļiem un to var pielāgot visu veidu veramajiem logiem, kuru apkārtmērs nepārsniedz 400 cm. Starplika ir atkārtoti lietojama - pēc sezonas to noskalojiet ar ūdeni, nosusiniet, iepakojiet, un nākamajā gadā to atkal varēsiet izmantot.

Jā, loga blīvējumu ir droši lietot. Tā ir ūdensnecaurlaidīga, tāpēc pat lietus gadījumā mitrums nenokļūs mājoklī, lai to atvēsinātu. Jūs varat aizvērt logu arī tad, kad neesat mājās - pirms tam nav nepieciešams noņemt loga blīvējumu. 

Nē, tas ir pavisam vienkārši. Tā ir piemērota gandrīz visiem gaisa kondicionieriem un visu veidu logiem, kas atveras no sāniem, augšas un apakšas. Jums nav nepieciešami nekādi sienu nojaukšanas darbi, tāpēc logu starpliku varat uzstādīt paši. Atveriet logu, pievienojiet šo piederumu un savienojiet to ar ierīci. Rūgtās sezonas beigās noņemiet loga starplikni un uzglabājiet to, neaizņemot pārāk daudz vietas.

Jā, loga blīvējumam ir papildu priekšrocības, kas nav tikai tā tiešais mērķis (neļaut karstam gaisam no ārpuses atgriezties telpā, kas jādzesē). Pirmkārt, tā novērš kukaiņu, pūku un citu lidojošu piesārņotāju iekļūšanu telpā caur atvērtiem logiem. Dažas logu blīves var atstarot saules gaismu un siltumu, tādējādi novēršot papildu telpu sildīšanu. 

Sazinieties ar mums!