Ēterisko eļļu difuzori

Ēterisko eļļu difuzors ir, iespējams, labākais veids kā visas dienas garumā piepildīt istabu ar pasakainiem aromātiem. Jums vajadzīgs tikai difuzors vai gaisa mitrinātājs ar difuzora funkciju, ēteriskā eļļa un ūdens. Šī modernā ierīce izskatīsies eleganti un iederēsies jebkurā interjerā. Energoefektīva, klusa, praktiska un par samērīgu cenu – tieši tas, kas nepieciešams, lai iepriecinātu sevi un ģimenes locekļus. E-veikala sortimentā ir plašs modeļu klāsts, kas ļauj viegli atrast tieši jūsu dzīvoklim, mājai vai birojam piemērotāko ierīci.

Lasīt vairāk

Difuzoru veidi

Ikviens ēteriskās eļļas difuzors ir piemērots lietošanai iekštelpās. Izvēloties ēterisko eļļu difuzoru, jums ir divas iespējas – difuzors ar ultraskaņu vai gaisa mitrinātājs ar difuzora funkciju. Katram no tiem ir savas īpatnības un priekšrocības, bet īsumā – gaisa mitrinātājs būs piemērotāks variants lielām telpām.

Ultraskaņas difuzors

Ultraskaņas ēterisko eļļu difuzors ir radīts tieši efektīvai smaržas izplatīšanai. Lai difuzors darbotos tajā ir jāielej ūdens un ēteriskā eļļa. Varat arī vienlaikus kombinēt vairākas smaržvielas. Ar ultraskaņas palīdzību ēteriskās eļļas tiek sajauktas ar ūdeni un izsmidzinātas gaisā auksta tvaika veidā. Procesa laikā eļļa netiek karsēta vai sildīta, kas ļauj saglabāt katras eļļas īpašības, nenomācot to unikālo smaržu.

Ultraskaņas difuzoriem papildus var būt iestrādāts LED apgaismojums (ar maināmām krāsām), gaisa jonizācijas funkcija, taimeris, nakts režīms, kad ierīce darbojas zemākā intensitātē u.c.

Gaisa mitrinātājs – aroma difuzors

Ēterisko eļļu difuzors - mitrinātājs Iesūc gaisu, mitrina to un neuzkrītošā veidā izplata tālāk. Ierīcē ir divi atsevišķi rezervuāri. Viens ūdenim, otrs ēteriskajai eļļai. Atkarībā no mitrinātāja modeļa tas var izplatīties bez tvaikiem (Adolus Nexus) vai aukstu tvaiku veidā (Adulus Iris).

Galvenā mitrinātāju – difuzoru priekšrocība ir to dubultais pielietojums. Ikdienā varat izmantot to tikai kā gaisa mitrinātāju. Vasarā tas nav nepieciešams, bet, sākoties apkures sezonai, to darīt ir ļoti lietderīgi. Pārsausināts gaiss apgrūtina deguna gļotādas darbību, kas var novest pie elpošanas ceļu slimībām. Gaisa mitrinātājs palīdz uzlabot dzīvokļa vai mājas mikroklimatu un elpot kļūst vieglāk.

Pievienojot vien dažus pilienus ēteriskās eļļas, varēsiet piešķirt istabai burvību vasaras ziedu, augļu vai kādu citu burvīgu aromātu. Lavanda, citronzāle, piparmētra, eikalipts, apelsīns – eļļu variācijas ir ļoti dažādas, un tās visas varat nopirkt arī mūsu veikalā.

Salīdzinot ar ultraskaņas difuzoriem, mitrinātāju ar difuzora funkciju izplatīta smarža nebūs tik izteikta, bet izplatīsies plašāk. Atkarībā no modeļa izplatības areāls var sasniegt 30 m2 un pat 35 m2. Ar vienu ūdens uzpildi difuzori darbosies automātiskā režīmā līdz 12 vai pat 24 stundām

Difuzoru funkcijas un pielietojums

Ēterisko eļļu difuzori ir piemēroti izmantošanai ikvienā telpā, kur vēlaties uzburt īpašu noskaņu - Istabā, darbā, SPA centrā, masāžas salonā, pirtī, mācību telpā. Patiesībā difuzoru pielietojums ir krietni plašāks.

  • Aromterapijā – garastāvokļa uzlabošanai, stresa mazināšanai, vieglākai aizmigšanai. Šeit svarīgi kādas eļļas izvēlēsieties un, cik daudz tās izmantosiet. (Internetveikalā pieejams arī ēterisko eļļu komplekts.)
  • Meditācijai un darba pienākumu veikšanai ir vajadzīga atbilstoša atmosfēra. Viegli sajūtamu aromātisko eļļu izsmidzināšana palīdzēs vieglāk koncentrēties.
  • Gaisa kvalitātes un veselības uzlabošanai vislabāk derēs gaisa mitrinātājs – difuzors. Lielu atšķirību sajutīsiet sausās istabās. Elpot kļūs vieglāk un patīkamāk. Ja jums ģimenē ir mazi bērni, mājdzīvnieki vai iepriekš novērotas alerģiskas reakcijas, pirmajās reizēs ēteriskās eļļas izmantojiet pavisam nelielā devā.
  • Ikdienas rituāliem un uzņemot ciemiņus. Rīta, vakara vai brīvdienu rituāli katram no mums ir savi, bet vispaliekošākie ir tie, kuros klātesoša ir kāda īpaša smarža. Kuru izvēlēties, to atstājam jūsu ziņā.
  • Apgaismojumam. Gandrīz visi ultraskaņas difuzori ir aprīkoti ar LED gaismām. Izmantojiet tās kā nakts lampu vai dekoratīvu apgaismojumu.  
  • Jonizācija. Daži difuzoru modeļi (Adolus Eeon) nodrošina arī gaisa jonizāciju jeb bagātināšanu ar negatīvi lādētām molekulām. To aktivizējot gaiss smaržos nedaudz pēc ozona (kā pēc lietusgāzes) un elpot kļūs vieglāk.

Skaņa ir daudzu ierīču lielākais trūkums. Ēteriskās eļļas difuzoriem šī problēma nepastāv. Ierīce darbojas ļoti klusu un to var droši likt arī guļamistabā un bērnistabā. Papildus komfortu nodrošinās taimeris, automātiskās atslēgšanās un nakts režīms, tālvadības pults un daudzas citas noderīgas funkcijas.

Sazinieties ar mums!