Ēteriskās eļļas

Palutiniet sevi un savus mīļos ar izmeklētu smaržu buķeti. Ēteriskās eļļas lieliski papildinās jūsu mājas ar iecienītiem vai eksotiskiem aromātiem. Mūsu veikalā plašā izvēlē pieejamas 100% dabīgas ēteriskās eļļas no uzticamiem ražotājiem. Lavanda, eikalipts, tējas koks, citrons, piparmētra, citronzāle, apelsīns, priede, kanēlis, bergamote – izvēlieties to, kas uzrunā visvairāk. Komplekti (6, 12 pudelītes) pieejami par īpaši izdevīgu cenu. Laba ideja dāvanai.

Lasīt vairāk

Ēteriskās eļļas – veselībai, relaksācijai un labsajūtai

Tautas medicīnā un aromterapijā dabīgās smaržvielas ir lietotas jau tūkstošiem gadu. Mūsdienās ar ekstrakcijas metodes palīdzību varam ilgstoši uzglabāt augu un augļu smaržas koncentrētā ēteriskās eļļas formā. Tas ļauj jums baudīt vasaras, pavasara un rudens aromātus visu cauru gadu.

Iespējas izmantot ēterisko eļļu ir daudz plašākas kā varat iedomāties - SPA, masāža, dušas vai vannas procedūras, tvaicēšanai difuzorā un gaisa mitrinātājā ar aromterapcijas funkciju, kosmētikas un skaistumkopšanas produkti, veselībai, pret kukaiņiem, elpceļiem, drēbju vai kurpju atsvaidzināšanai u.c.

Ēteriskā eļļa nopērkama nelielā 5 ml un 10 ml pudelītē (vai komplektos), taču neļaujiet tās izskatam jūs maldināt. Eļļas aromāts ir ļoti intensīvs un atmosfēras vai kārotā efekta radīšanai pietiks ar dažiem pilieniem.

Kā izvēlēties ēteriskās eļļas?

Interneta veikalā pieejamas dabīgās ēteriskās eļļas no uzticamiem un pārbaudītiem zīmoliem. Jūs varat iegādāties atsevišķas pudelītes vai pasūtīt uzreiz komplektus ar 6z10ml, 5x12ml un 12x10 ml eļļas pudelītēm.

Ekonomiskāk un arī izdevīgāk ir iegādāties uzreiz komplektu. Tas ļaus izmēģināt uzreiz vairākus aromātus, atrast savējo, kā arī veidot interesantas smaržu kombinācijas.

Mūsu piedāvājumā ir produkti dažādām gaumei un vajadzībām:

 • ēteriskās eļļas elpceļiem (pret iesnām, saaukstēšanos un pret klepu);
 • ēteriskās eļļas pret blaktīm, blusām, putekļu ērcītēm, odiem, ērcēm un kodēm;
 • ēteriskās eļļas pret galvassāpēm;
 • ēteriskās eļļas imunitātei un inhalācijām;  
 • ēteriskās eļļas gaisa atsvaidzināšanai un svecēm;
 • ēteriskās eļļas sievietēm u.c.

Plašāka informācija par katru produktu un tā pielietojumu ir redzama preces aprakstā. Ja jums šķiet, ka ar to vien ir par maz, Latvijas grāmatu veikalos un arī internetā ir atrodama grāmata par ēteriskajām eļļām. Zināšanas bez maksas varat papildināt arī speciālistu padomus un intervijas.

Latvijā ierasti populārākās ir tējas koka, apelsīna, piparmētras, bergamotes, eikalipta, ģerānijas, greipfrūta, priedes, jasmīna, kanēļa un lavandas ēteriskā eļļa, taču pieejamas arī daudzas citas.

Izdarot izvēli, varat vadīties pēc sajūtām un izvēlēties eļļu ar patīkamāko aromātu vai pēc speciālistu rekomendācijām. Relaksācijai un labsajūtas radīšanai pietiks paļauties pašiem uz sevi, savukārt specifiskās vajadzībās iesakām paļauties uz ārstu, farmaceitu vai aromterapijas speciālistu ieteikumiem.

Kā lietot?

Ēterisko eļļu izmanto nelielās devās. Parasti efekta sasniegšanai pietiek ar dažiem pilieniem. Visbiežāk to lieto šādos veidos:

 • Tvaicē difuzorā, gaisa mitrinātāja ar difuzora funkciju vai sildāmtraukā (sajaucot ar ūdeni). Ēteriskās eļļas difuzors ar vienu ūdens uzpildi var darboties līdz 12, retāk līdz 24 stundām.  
 • Uzpilina uz virsmām smaržai. Vienkāršs un ērts risinājums, taču istabā smarža būs jūtama mazāk nekā lietojot difuzoru.
 • Uzpilina uz drēbēm vai uz vates tampona un ievieto drēbju skapī. Atbilstoši izvēlēta ēteriskās eļļas smarža palīdzēs atbaidīt kukaiņus (kodes, blaktis, ar mazākiem panākumiem arī ērces).  
 • Kā sastāvdaļu kosmētikas, higiēnas, masāžas un skaistumkopšanas līdzekļos. Ja plānojat to veidot savus dabīgās kosmētikas vai cita veida produktus, ievērojiet piesardzību.
 • Dāvanām – sievietei, mammai, māsai, draudzenei, bet varbūt vīrietim, kam tīk smaržas. Ja nezināt, ko dāvināt, 6, 10 vai 12 pudelīšu ēterisko eļļu komplekts būs lieliska izvēle. Dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos vai vienkārši tāpat, lai iepriecinātu sev tuvu cilvēku.

Katrai ēteriskajai eļļai ir savas īpašības un pielietojums. Precīzāku katra produkta aprakstu un lietošanas instrukciju varat atrast, noklikšķinot uz preces attēla. Jautājumu gadījumā sazinieties ar internetveikala pārdošanas speciālistiem.

Drošība pirmajā vietā

Dabīgās ēteriskās eļļas ir 100% koncentrēts līdzeklis un ar to ir jāapietas uzmanīgi. Preparāts ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai.

Neatšķaidītā veidā to nedrīkst uzklāt uz ādas vai gļotādas, jo pastāv apdegumu vai kairinājuma risks. Jutīgiem, alerģiskiem cilvēkiem, kā arī grūtniecēm un bērniem jābūt īpaši uzmanīgiem.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kuras ēteriskās eļļas ir vispopulārākās?

Ēterisko eļļu komplekti ir vispopulārākie pircēju vidū, un tie ir ļoti izdevīgs un saprātīgs risinājums, lai pa rokai būtu dažādu aromātu eļļas. Mūsu 6 vai 12 aromātu klāsts būs piemērots jebkurai gaumei un ilgam laikam.

Mēs parasti piegādājam ēteriskās eļļas 1-2 darba dienu laikā.

Dabiskajām ēteriskajām eļļām ir dažādas smaržas īpašības. Piemēram, eikalipta, cintrigēnes vai piparmētras smarža aizsargā pret odiem, ērcēm un ērcēm, savukārt lavanda uzlabo miega kvalitāti. Tējas koka ēteriskā eļļa lieliski noder, lai telpā radītu svaigu sajūtu, savukārt apelsīns radīs greznības atmosfēru.

Izvēlieties, pamatojoties uz sev tīkamiem aromātiem un priekšrocībām, ko sagaidāt no ēteriskās eļļas. Ja jums ir grūti izlemt, vienmēr ir pieejami komplekti ar 6 vai 12 dažādiem aromātiem, no kuriem var izvēlēties. Tas palīdzēs jums saprast, kuri aromāti jums vislabāk derēs, un atvieglos ēterisko eļļu iegādi nākotnē.

Aromterapijas eļļas ir izgatavotas no sintētiskām ķīmiskām vielām. Dabiskās ēteriskās eļļas ir ārstniecības un aromātisko augu koncentrāts. To iegūst destilācijas ceļā no ziediem, lapām, stublāja, saknēm, sēklām, sveķiem un citām auga daļām. Tieši dabīgajām eļļām piemīt ārstnieciskas īpašības, un tās pozitīvi ietekmē cilvēku fizisko, psiholoģisko un emocionālo veselību.

Nē, tas ir pavisam vienkārši. Vienkārši pievienojiet difuzorā tik daudz ēteriskās eļļas pilienu, cik norādīts instrukcijā, un baudiet patīkamu un veselīgu gaisu savās mājās.

Sazinieties ar mums!