Gaisa attīrītāji

Gaisa attīrītājs ir vienkārša, ērti lietojama un izcili efektīva ierīce. Tas spēj istabā savākt līdz pat 99,87% sīko un mikroskopisko piesārņojuma daļiņu (smakas, dūmi, putekļi, ziedputekšņi, baktērijas, pelējuma sēnītes, sporas u.c.) Jaudīgākie modeļi papildus nodrošina arī gaisa jonizāciju un ir aprīkoti ar UV-C staru lampām, kas spēj iznīcināt arī dažādus vīrusus. Labs pirkums ikvienam, kas rūpējas par savu veselību, bet īpaši noderīgs jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem visa gada garumā.

Lasīt vairāk
489,00 €
645,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Ieteicamā platība: līdz 96 m2.
Tīra: Nepatīkamas smaržas, putekļi (99,7 %, 0,3 µm), alergēni, baktērijas.
Gaisa jonizācija: Ir.
UV-C lampa: Ir (265-280nm)
-24%
69,00 €
93,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Ieteicamā platība: līdz 20 m2.
Tīra: Nepatīkamas smaržas, putekļi (99,7 %, 0,3 µm), alergēni, baktērijas.
Gaisa jonizācija: Nav.
Svars (bez iepakojuma) : 0.9 kg.
-25%
59,00 €
78,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Ieteicamā platība: līdz 20 m2.
Tīra: Nepatīkamas smaržas, putekļi (99,7 %, 0,3 µm), alergēni, baktērijas.
Gaisa jonizācija: Nav.
Svars (bez iepakojuma) : 0.9 kg.
-24%
159,00 €
204,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Ieteicamā platība: līdz 33 m2
Tīra: Nepatīkamas smaržas, putekļi (99,7 %, 0,3 µm), alergēni, baktērijas.
Gaisa jonizācija: Ir.
UV-C lampa: Ir (265-280nm)
-22%
135,00 €
175,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Ieteicamā platība: līdz 40 m2
Tīra: Nepatīkamas smaržas, putekļi (99,7 %, 0,3 µm), alergēni, baktērijas.
Gaisa jonizācija: Nav.
UV-C lampa: Ir (265-280nm)
-22%

Gaisa attīrītājs palīdzēs arī Jums

Piesārņots gaiss veicina dažādu akūtu un hronisku elpošanas ceļu slimību rašanos (klepus, bronhīts, astma, alerģijas). Ikdienā pavadot laiku mājās, darbā, mācībās vai pilsētā nereti elpojam gaisu, kas var būt tālu no augstākās kvalitātes prasībām. Izglābt pasauli mēs nevaram, taču parūpēties par savu un ģimenes veselību ir katra individuāls pienākums.

Modernie gaisa attīrītāji tiek ražoti privātai un komerciālai lietošanai. Mājsaimniecībām paredzētie modeļi var attīrīt gan ierasta izmēra istabas (līdz 20 m2), gan ļoti lielas telpas (līdz 96 m2). Tas ir pilnīgi pietiekami vairumam dzīvokļu, māju un mazo biroju.

Kā izvēlēties gaisa attīrītāju?

Izvēloties ierīci, pievērsiet uzmanību specifikācijai. Interneta veikalā varat atlasīt gaisa attīrītājus pēc to jaudas, vēlamās platības, gaisa pieplūdes ātruma, cenas un citiem raksturlielumiem. (Ja jums rodas jautājumi, droši sazinieties ar e-veikala zinošajiem konsultantiem.)

  • Jauda un elektrības patēriņš. Gaisa attīrītājs no putekļiem ir ļoti energoefektīvs. Pat jaudīgais Adolus Apex, kas var attīrīt gandrīz 100 m2, stundā tērē tikai 85 W. Mazāki modeļi patērēs elektrību vēl krietni mazāk. Jutīgiem cilvēkiem, kas spēj sajust pat mazāko gaisa piesārņojuma vēlams izvēlēties iekārtu, kas spēj vienu un to pašu gaisu stundas laikā attīrīt vairākas reizes.
  • Trokšņu līmenis variē no 34 līdz 66 decibeliem. Jaudīgāks gaisa attīrītājs vairumā gadījumu būs skaļāks, taču ne vienmēr. Vairākiem modeļiem funkcijās ir pieejams arī nakts jeb klusais režīms, kas ļauj turpināt ierīces darbu arī kamēr guļat.
  • Gaisa filtri (HEPA, ogles, pamata jeb priekš-filtri) ir viena no gaisa tīrītāju svarīgākajām sastāvdaļām. Tieši filtri lielā mērā nosaka ierīces spēju likvidēt piesārņojumu. Pamata filtrs noķer lielākās daļiņas (putekļi, spalvas). HEPA filtrs aiztur mikroorganismus (baktērijas, dažādi alergēni). Aktivētās ogles filtrs attīra gaisu no nepatīkamām smakām un citām smalkām daļiņām. Ierīcē izmantoto filtru veidi ir norādīti to aprakstā.
  • UV-C (ultravioleto) staru lampas ir tikai atsevišķiem modeļiem. Ultravioletie stari lielās devās cilvēkam ir kaitīgi, taču gaisa attīrīšanā tie ir ļoti noderīgi. UV-C gaisma sagrauj mikroorganismu, t.sk. vīrusu un baktēriju DNS un RNS, tos iznīcinot.

Gaisa attīrītājs un mitrinātājs - divi vienā

Tradicionālais gaisa mitrinātājs un attīrītājs bija divas dažādas ierīces. Katra no tām veica savu, jau nosaukumā ietverto funkciju – viena gaisu attīrīja, otra mitrināja. Tagad ir izstrādāti arī daudzfunkcionāli modeļi, kas spēj paveikt abus šos uzdevumus.

Neattīrītais istabas gaiss vispirms tiek iesūkts iekšā ierīcē un attīrīts. Kad tas izdarīts, tīrais gaiss tiek izpūsts atkal ārā, bagātinot to ar smalkiem ūdens pilieniem. Latvijā tas ir īpaši noderīgi apkures sezonas laikā, kad taupām siltumu un retāk vēdinām istabas.

Gaisa attīrītāji jonizatori

Gaisa attīrītājs jonizētājs izdala gaisā miljoniem negatīvi lādētu jonu. Šīs molekulas saķeras ar gaisā esošajiem putekļiem, ziedputekšņiem un citiem piesārņojuma veidiem. Gaiss kļūst tīrāks, svaigāks un arī viegli smaržo. Smarža līdzinās tai kā ārā smaržo gaiss pēc lietusgāzēm, ja ir bijis zibens. Tā kā daļa sagūstīto alergēnu no gaisa nokrīt arī uz zemes, ir vērts pēc jonizatora lietošanas grīdu arī izmazgāt.

Nezināt, kuru iekārtu izvēlēties? Gaisa jonizāciju var nodrošināt vairāki e-veikalā pieejamie attīrītāji (Adulus Apex, IRIS, ELITE u.c.) Precīza informācija par attīrītāja veiktspēju ir redzama tā aprakstā.

Apkope un filtru maiņa

Gaisa attīrītājs prasa regulāru, taču ne biežu apkopi. Ārējās daļas tīrīšanai izmantojiet nedaudz mitru drānu. Svarīga arī pamata filtra (ja ir iekļauts) izskalošanu, kā arī savlaicīgu HEPA un ogles filtru nomaiņu. Maiņa ir būtiska, jo gaisa piesārņotāji sasprūst tieši filtros.

Cik bieži jāmaina filtri? Vadieties pēc ražotāja noteiktajām rekomendācijām. Tās ir balstītas uz vidējiem aprēķiniem, taču ir arī citi indikatori – iedegas filtra maiņas gaismiņa vai paziņojums, gaisa filtrs izskatās netīrs, jūtami pasliktinās ierīces darbības efektivitāte, pieaug skaļums vai arī iekārtas darbības laikā jūtama neierasta smaka. Jūs varat pasūtīt HEPA un citus gaisa filtrus pie mums.

Ja vēl neesat izvēlējušies sev piemērotu ierīci, aplūkojiet katalogu. Vienkāršāko gaisa attīrītāju cena sākas no 80 EUR. Izpārdošanas un akciju ietvaros tā var būt vēl zemāka. Parūpējieties par savu veselību jau šodien.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi gaisa attīrītāji ir vispopulārākie?

Mūsu ADOLUS gaisa attīrītāju klāstā ir dažādi modeļi, un katram no tiem ir savas unikālas īpašības. ADOLUS Elite, Breeze un Apex modeļi ir īpaši populāri, pateicoties to augstajai kvalitātei un pievilcīgajai cenai. Šiem izstrādājumiem ir raksturīga to jauda un daudzfunkcionālā attīrīšana: tie ne tikai attīra, bet arī sterilizē gaisu un noņem alergēnus un putekļus. Izvēloties kādu no šiem modeļiem, varat droši saglabāt tīrību.

Mēs parasti piegādājam gaisa attīrītājus 1-2 darba dienu laikā.

Gaisa attīrītāji ir neaizstājams līdzeklis, lai justos labi un samazinātu kaitīgo mikroorganismu daudzumu gaisā. Tie noņem putekļus, matus, alergēnus un vīrusus, kas uzlabo pašsajūtu, miega kvalitāti un samazina vīrusu un alerģisku slimību risku. Gaisa attīrītāji ir ideāla ierīce mājokļiem, kuros ir alerģiski bērni vai mājdzīvnieki. Pateicoties nelielajam enerģijas patēriņam, attīrītājus var lietot visu gadu.

Jā, ADOLUS gaisa attīrītāji ir aprīkoti ar augstākās kvalitātes gaisa filtriem un citām gaisa uzlabošanas sistēmām (atkarībā no attīrītāja modeļa). Visiem gaisa attīrītājiem ir 24 mēnešu garantija.

Atkarībā no gaisa attīrītāja filtra ierīce var no iekštelpu gaisa noņemt smalkas ķīmiskas daļiņas, matus, blaugznas, putekļus, ziedputekšņus, baktērijas, vīrusus un alergēnus. Tas var arī novērst nepatīkamas mājas smakas.

Jā, gaisa attīrītāji ir ne tikai piemēroti, bet arī nepieciešami alerģijas slimniekiem. Šīs ierīces attīra gaisu no alerģiju izraisošiem mikroorganismiem, piemēram, putekļiem, ziedputekšņiem, mājdzīvnieku spalvām un blaugznām. Tāpēc gaisa attīrītājs jūsu mājās palīdzēs jums izvairīties vai mazināt regulāras un sezonālas (piemēram, augu ziedēšanas) alerģijas simptomus.

Sazinieties ar mums!