Gaisa dzesētāji

Moderns, viegls un energoefektīvs gaisa dzesētājs būs glābiņš karstās vasaras dienās, kad istabā ir par karstu un vēdināšana nelīdz. Atšķirībā no kondicioniera, dzesētājs gaisa temperatūras samazināšanai izmanto saldēšanas elementus un ūdeni. Iekārta lieliski kalpos arī kā gaisa mitrinātājs. Novietojiet to izvēlētā telpā, ielejiet ūdeni, ieslēdziet un baudiet vēsu, mitrinātu gaisu. Istabas gaisa dzesētājs ir energoefektīvs un šobrīd pieejams par ļoti izdevīgu cenu.

Lasīt vairāk

Gaisa dzesētājs atvēsinās un mitrinās gaisu

Karsts gaiss rada diskomfortu, bet noteiktos apstākļos var būt arī veselībai un dzīvībai bīstams. Sevišķi jāuzmanās cilvēkiem ar sirds un asinsvadu, kā arī citām hroniskām saslimšanām. Gaisa dzesēšanas iekārta atvēsinās un mitrinās gaisu, padarot to patīkamāku un elpošanai piemērotāku.   

Dzesētājs ir īpaši efektīvs karstos un sausos apstākļos, taču jāņem vērā, ka tam nav mitruma kontroles funkcija. Mitruma kondensēšanās ierobežošanai mājā vai dzīvoklī ir jānodrošina ventilācija. Tas ir svarīgi, jo pārlieks mitrums veicina pelējuma veidošanos.

Vienkāršākais veids, kā to izdarīt ir īslaicīgi atvērt durvis un logus. Caurvēja apstākļos liekais mitrums ātri aizplūdīs uz citām istabām vai tiks izvadīts ārā. Situācijās, kad logus un durvis atvērt nevar, optimāla gaisa mitruma uzturēšanai vēlams iegādāties arī gaisa sausinātāju.

Galvenās priekšrocības:

  • Zemāka cena. Gaisa dzesētāji ir vairākas reizes lētāks nekā līdzīgas klases pārvietojamie kondicionieri.
  • Energoefektīvs. Iekārtas jauda ir salīdzinoši neliela (zem 1 KW), bet ar to pilnībā pietiek, lai atdzesētu vidēja izmēra telpu. Standarta istabas dzesētājs spēj vienas stundas laikā  atvēsināt vairāk par 400 m3 gaisa. Atkarībā no modeļa dzesētājs patērē līdz pat 20 reizes mazāk elektrību kā gaisa kondicionieri.
  • Viegls un mobils. Gaisa dzesētājs nereti sver mazāk par 5 kg un tajos var iepildīt vairāk kā 3 litrus ūdens. Pārvietošanu atvieglo ritentiņi, kas piestiprināti iekārtas apakšā.
  • Mitrina gaisu. Iekārta ir īpaši piemērota karstam un sausam laikam. Aukstā ūdens tvaiki atdzesēs un vienlaikus mitrinās istabu. Gaisa plūsmas (ventilācija) spēku varēsiet pielāgot savām vajadzībām.
  • Viegla apkalpošana. Gaisa vēsinātājs tiek piegādāts jau saliktā veidā. Ielejiet tajā ūdeni, pievienojiet elektrību un ieslēdziet.
  • Var novietot jebkurā vietā - virtuvē, guļamistabā, birojā, bērnistabā, ēdamistabā. Turpretim gaisa kondicionierim karstā gaisa izvades caurule ir jānovada caur logu vai sienu.
  • Papildus ērtības. Pārvaldību atvieglo taimeris (12 h režīms), nakts režīms, maināms gaisa pūšanas virziens un ūdens līmeņa indikators. Komplektā līdzi nāk arī tālvadības pults (baterijas nav iekļautas).

Kā notiek gaisa dzesēšana?

Temperatūras samazināšanai gaisa dzesētājs veic trīs darbības:

  • Iesūc silto gaisu un izlaiž caur aukstuma elementiem (nāk līdzi komplektā) un ūdeni.
  • Karstais gaiss, saskaroties ar aukstumu, iztvaiko un absorbē daļu siltuma.
  • Ar ventilatora palīdzību vēsie tvaiki tiek izpūsti pa visu istabu.

Uzpildot ūdens tvertni, vēlams to izskalot un vismaz reizi divās nedēļās arī izmazgāt. Tas novērsīs dažāda veida aplikumu veidošanos uz tvertnes sienām. Ja jums mājās ir ļoti ciets ūdens, mazgāšanu varat veikt arī biežāk.

Gaisa dzesētāji internetā izdevīgāk

Visas e-veikalā pieejamās iekārtas ir drošas, sertificētas (CE) un ar 2 gadu garantiju (privātpersonām). Pie mums nopērkamie gaisa dzesētāji teicami papildinās jūsu interjeru un nodrošinās istabā komfortablu mikroklimatu pat karstākajās vasaras dienās. Izvēlieties modeli ar jaudu, kas atbilst jūsu istabas platībai un vajadzībām.

Meklējat atsauksmes par gaisa dzesētājiem? Daudziem šīs iekārtas ir jaunums, taču to efektivitāte ārzemēs jau sen ir pārbaudīta. Sortimentā pieejami vairāki modeļi no kuriem ejošākais ir Adolus Frosty flow A360+. Moderns, efektīvs un arī salīdzinoši lēts gaisa dzesētājs, kas precīzi un uzticami pildīs savu uzdevumu. Piemērots mājai, birojam, klasei vai citām darba telpām.

Jums ir jautājumi par gaisa vēsinātāja darbību vai iegādi, droši sazinieties ar veikala konsultantiem. Būsim priecīgi, ja pēc iegādes varēsiet sniegt arī savas atsauksmes.

Sazinieties ar mums!