Mobilie kondicionieri

Mobilie gaisa kondicionieri ir teicams risinājums ātrai un arī ilgstošai istabas vai darba telpas atdzesēšanai, sausināšanai un gaisa kvalitātes uzlabošanai. Viegli pārvietojami no vienas istabas uz citu vai pārvedami uz vasarnīcu, lauku māju vai jebkuru citu vietu. Sertificēti, energoefektīvi un viegli uzstādāmi jebkurā dzīvoklī, mājā vai birojā. Detalizēta informācija par katru no precēm ir redzama tās aprakstā. Izvēlieties sev piemērotāko modeli un pasūtiet ar piegādi uz mājām.

Lasīt vairāk

Mobilo kondicionieru priekšrocības

Pārvietojamais kondicionieris ļauj ar nelieliem ieguldījumiem un bez sarežģītas montāžas ātri atdzesēt telpu līdz 34 m2. Vajadzības gadījumā to varat izmantot arī vairāku telpu atdzesēšanai. Kondicionierim ir piestiprināti nelieli ritentiņi, kas ļauj to pārvietot viegli un ātri.

Piemērots lietošanai praktiski jebkurā, atbilstoša izmēra telpā, kur pieejams elektrības pieslēgums, lai uzlabotu gaisa apmaiņu, samazinātu temperatūru vai mitrumu. Neaizstājams palīgs vasaras karstākajos mēnešos. Izvēloties modeli ar siltā gaisa funkciju, noderīgs visa gada garumā un var aizstāt arī elektrisko radiatoru. Ja gaiss ir ļoti mitrs, piemēram, pagrabā, piemērotāks būs gaisa sausinātājs jeb mitruma savācējs.

Viegla uzstādīšana un kopšana

Mobilais kondicionieris ir ierīce, kas tiek piegādāta uz mājām jau saliktā veidā. Kondicioniera darba režīmu izvēle notris ar displeja un tālvadības pults palīdzību.

Gaisa dzesēšanas funkcijas nodrošināšanai, kondicionierim ir jāpieslēdz karstā gaisa izplūdes caurule, otru galu izlaižot caur logu. Lai to paveiktu energoefektīvi jums papildus ir jāiegādājas universālais kondicioniera montāžas komplekts jeb loga blīve. Starplikas uzstādīšana ir droša, vienkārša un pielietojama jebkuram standarta izmēra logam.

Iekārtas ilgas un efektīvas darbības nodrošināšanai regulāri jāveic gaisa filtru tīrīšana, maiņa un kondensētā ūdens noliešana. Filtru maiņas intervāls atkarīgs no pārnēsājamā kondicioniera lietošanas biežuma un gaisa tīrības.

Dizains un izmērs

Elegantais un atturīgais dizains un salīdzinoši nelielais izmērs padara mobilo kondicionieri iederīgu jebkurā interjerā. Iekārta izskatās stilīga, moderna un atturīga. Parasti tā piesaista tehnoloģiju entuziastus un bērnus, taču ierīces sniegtās priekšrocības karstā laikā novērtēs ikviens ģimenes loceklis, mājdzīvnieks vai darba kolēģis.

Energoefektīvs

Visi e-veikalā pieejamie mobilie gaisa kondicionieri ir ekonomiski un energoefektīvi. Piederība A klasei nodrošina, ka telpas dzesēšana un gaisa attīrīšana noris tērējot pēc iespējas mazāk elektrību. Iekārta automātiski uztur noteiktu temperatūru un apturēt darbību, kad vajadzīgais līmenis ir sasniegts, kas nodrošina papildus elektrības ietaupījumu.

Portatīvais gaisa kondicionieris arī ļauj iestatīt ieslēgšanās un izslēgšanās laiku, kas padara to vēl lietderīgāku. Jums nav jāuztraucas, ka iekārta darbosies 24 h diennaktī. Iestatiet, lai tā ieslēdzas neilgi pirms jūsu ierašanās mājās un izslēdzas pēc došanās prom.

Pareizi izvēlēts elektrības tarifs, vismaz vasarā, ļauj ietaupīt vēl vairāk. Līdzšinējā pieredze, ka elektrības biržas tarifs Latvijā ir ekonomiski ļoti izdevīgs. Cena šajā periodā mēdz noslīdēt pat zem 0,03 EUR/KWh.

Skaļums neradīs problēmas

Ražotāji ir parūpējušies, lai mobilais kondicionieris strādātu maksimāli klusu. Aktīvas darbības laikā ierīces radītais troksnis nepārsniedz 53 dB atzīmi, kas pēc skaļuma ir pielīdzināms vidēji spēcīgam lietum. Skaņa būs dzirdama, taču neradīs diskomfortu un netraucēs darīt dienas darbus, atpūsties vai vienkārši gulēt. Tas nozīmē, ka pārnēsājamais kondicionieris labi iederēsies arī bērnistabā vai jūsu guļamistabā.

Sildīšanas funkcija

Gandrīz visi e-veikalā redzamie mobilie gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar iespēju apsildīt telpu. Apkures funkcija ir ļoti noderīga gan vēsos vasaras rītos, gan pavasarī un rudenī, kad vēl nav pieslēgta centralizētā apkure. Vajadzības gadījumā to var izmantot arī ziemā elektriskā radiatora vietā. Visas mājas apkurei ar to būs par maz, bet vienu telpu, visticamāk, izdosies piesildīt.

Gaisa attīrīšana

Mobilie gaisa kondicionieri primāri ir paredzēti gaisa dzesēšanai. Dzesētāja filtri gan nav piemēroti mikrodaļiņu savākšanai, taču noteiktā apjomā iekārta spēj attīrīt gaisu no putekļiem un alergēniem. Pilnvērtīgai gaisa attīrīšanai iesakām pasūtīt gaisa attīrīšanas iekārtu, kas aprīkoti ar HEPA filtru un var likvidēt arī gandrīz 100% vīrusus un baktērijas.

Mitruma regulācija

Pārlieku sauss vai pārlieku mitrs gaiss nenāk par labu ne cilvēkam, ne mājai. Lieks mitrums kondensējas un veicina pelējuma sēnīšu veidošanos, bet sauss gaiss apgrūtina elpošanu. Pārvietojamie kondicionieri nodrošina telpā patīkamu mikroklimatu un lieliski regulē mitruma līmeni gaisā. Ļoti mitrām telpām gan piemērotāks būs speciālais gaisa sausinātājs.

Uzlabo miega kvalitāti

Ir izpētīts, ka +18 grādi ir cilvēkam piemērotākā gulēšanas temperatūra. Iespējams, jums patīk gulēt nedaudz siltākā telpā, taču noteikti ne +28 grādu temperatūrā. Latvijas karstākajās vasaras naktīs mobilais gaisa kondicionieris būs īsts glābiņš. Pozitīvu efektu jutīs ikviens, taču īpaši pateicīgi būs seniori un cilvēki ar hroniskām veselības problēmām, kuriem pārlieks karstums reizēm var būt pat dzīvības un nāves jautājums.

Finansiāli izdevīgs pirkums

Vai esat rēķinājuši, cik izmaksā viena jūsu darba stunda? Slikta gaisa kvalitāte un nepiemērota temperatūra noved pie būtiska produktivitātes zuduma. Ikvienam, kuram rūp savas vai darbinieku darbaspējas ir vērts vismaz izvērtēt mobilā gaisa dzesētāja sniegtās priekšrocības.

Mobilā gaisa kondicioniera funkcijas un lietošanas īpatnības

Katram pārvietojamajam kondicionieriem ir atšķirīgi parametri un funkcijas. Precīzu katra modeļa aprakstu varat aplūkot pie katra produkta, taču aplūkosim galvenās atšķirības.

Visi pārnēsājamie gaisa kondicionieri nodrošina gaisa sausināšanu un ventilēšanu. Atsevišķi modeļi, piemēram, Abolus Arctic var telpu arī apsildīt. Vasarā tas nav būtiski, taču vēsos rītos un vakaros vai brīžos, kad centrālā apkure vēl nav pieslēgta, ir patīkami, ja ir alternatīvas sildītājs. Cenas atšķirība starp modeļiem uz kopējo izmaksu fona ir neliela.

Mobilā kondicioniera jauda nosaka, cik lielu telpu spēsiet atvēsināt vai sasildīt. Izdarot pirkumu, pievērsiet uzmanību, lai telpas izmērs nepārsniegtu dzesētāju maksimālo veiktspēju. Ierīcei ilgstoši darbojoties pilnā noslodzē tā ātrāk nolietojas. Pārvietojamie dzesētāji ir piemēroti 26 m2 līdz 34 m2 ventilēšanai un dzesēšanai.

Spēcīgākajiem modeļiem ir četras funkcijas – dzesēšana, apsilde, ventilators jeb fēns un gaisa sausināšana. (Pēdējā īpašība ir sevišķi būtiski, jo ļauj novērst pelējuma veidošanos uz dzīvokļa vai mājas sienām un logiem.)

Kondicioniera snaudas režīms automātiski pielāgos temperatūru un darbības skaļumu nakts ritmam. Dzesētājs darbosies lēnāk, klusāk un patērēs mazāk elektrību. Strādājot nakts režīmā, mobilais gaisa kondicionieris arī parūpēsies, lai tuvojoties rīta pusei temperatūra pakāpeniski paaugstinātos (atbilst cilvēka bioloģiskajam ciklam).

Mitruma savākšanai mobilie gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar speciālu ūdens tvertni (ietilpība 8 l). Kad kondensāta līmenis sasniedz maksimālo pieļaujamo līmeni, ierīce pārtrauc darbību. Lai to atsāktu tvertne ir jāiztukšo. No šī pienākuma var izvairīties, ja pievienosiet gaisa dzesētājam komplektā iekļauto ūdens šļūteni. Ūdens novadīšanai otru galu jāpieslēdz kanalizācijas sistēmai, izlietnei vai jānovada pa logu.

Mobilo kondicionieru cenas un atlaides

Pārvietojamā gaisa dzesētāja cena ir atkarīga no ražotāja zīmola, jaudas, izmēra, trokšņu un energoefektivitātes līmeņa. Visi mobilie gaisa kondicionieri, kas nopērkami šajā e-veikalā ir pārbaudīti un sertificēti.

Kondicionieru pievilcīgās cenas (no 275 EUR) padara tos pieejamus ikvienam. Pircējiem, kas vēlas ietaupīt, ir vērts regulāri iegriezties mūsu internetveikalā vai vismaz piesekot mūsu profiliem sociālajos tīklos. Preču izpārdošanas kampaņas regulāri mainās un reizēm arī mobilie gaisa kondicionieri ir pieejami par akcijas cenu.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar veikala zinošajiem pārdošanas konsultantiem.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi ir populārākie mobilie gaisa kondicionieri?

Mūsu ADOLUS mobilo gaisa kondicionieru klāstā ir daudz dažādu veidu, un būtu grūti izvēlēties vienu populārāko modeli. Adolus ARCTIC A2050H vai Adolus ARCTIC A2600H gaisa kondicionieri ar sildīšanas funkciju ir iecienīti klientu vidū to daudzfunkcionalitātes un augstās kvalitātes dēļ. Jaunais modelis 3600H ar vai bez loga blīvējuma ir jaudīgākais ADOLUS gaisa kondicionieris, kāds jebkad izstrādāts. Tas strauji iekaro popularitāti klientu vidū, kuri meklē kvalitāti un izturību par zemu cenu.

Mēs parasti piegādājam mobilos gaisa kondicionierus 1-2 darba dienu laikā.

Gaisa1 pārdotajiem mobilajiem gaisa kondicionieriem ir daudzfunkcionālas funkcijas. ADOLUS zīmola iekārtām ir ne tikai gaisa dzesēšanas, bet arī gaisa sausināšanas un ventilācijas iespējas. Dažiem modeļiem ir arī sildīšanas funkcija, kas ir īpaši noderīga aukstajā gadalaikā: mobilais gaisa kondicionieris var ātri un efektīvi sasildīt vēlamo telpu. Izvēlieties gaisa kondicionieri ar apsildes funkciju un izbaudiet to visu gadu.

Noteikti jā. Mūsu klienti un mēs paši esam par to pārliecinājušies. ADOLUS gaisa kondicionierus jau izmanto daudzi cilvēki visā pasaulē, un tie ir iemantojuši mūsu klientu uzticību, pateicoties to augstajai efektivitātei un ilgajam kalpošanas laikam. Visiem mūsu gaisa kondicionieriem mēs piedāvājam 24 mēnešu garantiju, tāpēc, ja jums rodas problēmas, varat sazināties ar mums, lai saņemtu pēcpārdošanas servisa pakalpojumus.

Jā, mobilos gaisa kondicionierus ir viegli pārnēsāt. Pirmkārt, to svars ir neliels. Tiem ir arī ērti rokturi, kurus var viegli satvert, lai pārvietotu ierīci no vienas telpas uz citu. Visbeidzot, mobilajiem gaisa kondicionieriem ir izturīgi riteņi, kas atvieglo ierīces pārvietošanu uz vajadzīgo vietu, to neceļot.

Mobilo gaisa kondicionieru izmēri un stili ir piemēroti dažādiem telpu izmēriem un interjeriem. Baltā krāsa un minimālistiskais izskats ļauj ierīcei stāvēt jebkurā telpas vietā, nepievēršot iedzīvotāju un viesu uzmanību.

Sazinieties ar mums!