Sildītāju aksesuāri

Sildītāju aksesuāri palīdz nodrošināt sildītāju darbību un padara to lietošanu ērtāku. Internetveikalā pieejami infrasarkanajiem un gāzes sildītājiem piemēroti piederumi ir droši un uzticami. Statīvi, trijkāji un gāzes baloni ir šobrīd populārākās preces šajā kategorijā. Izvēlieties sev piemērotāko un pasūtiet ar piegādi uz mājām.

Lasīt vairāk

Infrasarkanie sildītāji ir pieejami dažādās variācijās. Vairums no tiem ir paredzēti uzstādīšanai pie sienas vai griestiem. Visi nepieciešamie stiprinājumi jau ir iekļauti komplektā. Pircējiem, kas nevar vai nevēlas montēt sildītāju šādā veidā, piedāvājam iegādāties statīvu (uz viena balsta) un trijkāji. Lai pārliecinātos, vai konkrētais sildītājs ir savietojams ar aksesuāru, iepazīstieties ar produkta aprakstā norādīto informāciju.

Statīvs

Infrasarkanā sildītāja statīvs būtiski paplašina tā lietošanas iespējas. Nopērkot šo aksesuāru, sildītāja novietošanu vairs neierobežos ēku sienas un griesti. Varēsiet to uzstādīt uz jebkuras stabilas virsmas.

Universālais statīvs ir izvelkams (1,1 m – 1,8 m), sver 8,1 kg un saderīgs ar gandrīz visiem veikalā pieejamajiem infrasarkanajiem sildītājiem. Izņēmums ir infrasarkanā lampa Heatum Aura un līdzīgi modeļi.

Terase, balkons, lodžija, lapene, pagalms, tirdzniecības vieta, saviesīgs pasākums ārā vai vienkārši pļava, kurā pieejama elektrība – statīva iegāde paver jaunas iespējas sildītāja novietošanai. Protams, neviens neliedz izmantot statīvu vai trijkāji (skat. zemāk) dzīvoklī, mājā, birojā vai darbnīcā.

Trijkājis

No izturīga metāla veidotais universālais trijkājis ir stabils, sver tikai 2,8 kg un līdzīgi kā  statīvs ir paredzēts infrasarkano sildītāju montāžai. Atšķirībā no statīva, kura stabilitāti nodrošina tā apakšā esošais smagums, kā jau nosaukums liecina, trijkājis balstās uz trīs kājām.

Salīdzinoši vieglais svars ir būtiska trijkāja priekšrocība, kas padara to ļoti noderīgu cilvēkiem, kas plāno infrasarkano sildītāju bieži pārvadāt. Izmēra ziņā tas ir identisks (1,1 m – 1,8 m) statīvam.

Gāzes baloni

Pērkot gāzes sildītāju, iepakojumā ir iekļauts viss nepieciešamais tā pilnvērtīgai lietošanai, izņemot gāzes balonu. Gāzes sildītāji izmanto 27 l gāzes balonu, kurš tiek uzpildīts ar 11 kg propāna un butāna gāzes maisījumu (LPG gāze). Uzpildīts gāzes balons sver 22 kg. 

Mēs piedāvājam iegādāties sertificētus 27 l gāzes balonus. Drošības apsvērumu dēļ balons tiek piegādāts tukšs. Jūs varat apmainīt nopirkto balonu pret pilnu gāzes balonu (ar piemaksu) daudzos benzīntankos, veikalos un LPG punktos visā Latvijā. Vienreizēja gāzes balona maiņa izmaksā aptuveni 20 EUR.

Brīžos, kad gāzes balons netiek lietots gāzes sildītājā, varat to izmantot citām vajadzībām, piemēram, ēst gatavošanai. LPG gāzes balons ir savietojams ar visām modernajām gāzes plītīm un cepeškrāsnīm. 

Mūsu veikalā nopērkams arī gāzes nopūdes detektors un tvana gāzes detektors. Visus detektorus meklējiet sadaļā Detektori. 

Papildus informācija

Jums ir jautājumi par infrasarkano vai gāzes sildītāju izmantošanu vai montāžu? Droši sazinieties ar mums. Palīdzēsim atrast atbildes, izvēlēties piemērotāko risinājumu un vajadzības gadījumā arī konsultēsim par citiem sildītājiem vai gaisa ventilācijas risinājumiem. 

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nepieciešama palīdzība? Šeit Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos klientu jautājumus:

Kādi ir populārākie sildītāju piederumi?

Pērkot sildītāju, ir svarīgi apskatīt piederumus, vai tas ir korpuss vai papildu detaļas. Populārākie sildītāju piederumi Gaisa1.lv ir statīva statīvs infrasarkanajam sildītājam, Heatum Athena gāzes sildītājam un stikla kolba Athena Pyramid gāzes sildītājam.

Mēs parasti piegādājam sildītāju piederumus 1-2 darba dienu laikā.

Mēs pārdodam vairākus dažādus sildītāju piederumus. Sākot no sildītāju futrāļiem, kas ir svarīgi, lai pienācīgi aizsargātu sildītājus, kad tie netiek lietoti vai atrodas skarbos laikapstākļos, līdz stiprinājumiem vai rezerves sildītāju daļām, piemēram, gāzes redaktoram.

Mūsu sortimentā ir piederumi, kas paredzēti, lai gāzes sildītāji darbotos efektīvi. Reduktors ir svarīgs sildītāja savienošanai ar gāzes balonu. Ir pieejams papildu gāzes balons, kas palīdz nodrošināt nepārtrauktu iekārtas darbību. Rezerves kolba ir noderīga gadījumā, ja galvenā kolba, kurā deg sildītāja uguns, salūst spēcīga trieciena ietekmē. Gāzes sildītāja futrālis palīdzēs droši uzglabāt un transportēt ierīci no vienas vietas uz citu. 

Infrasarkano sildītāju piederumi sastāv no statīviem. Tie paplašina ierīces uzstādīšanas iespējas. Ar vienkājainu vai trīskājainu statīvu ierīci var novietot ne tikai uz terases vai verandas, bet arī āra lapenēs vai kupolos.

Infrasarkano staru sildītāju, kas atgādina parastu lampu vai spuldzi, var piekārināt zem saulessarga, izmantojot sildītāja stiprinājumu. Tas ir piemērots arī sildītāju piestiprināšanai pie citām konstrukcijām.

Sazinieties ar mums!