Pastāvīgi novietojamais infrasarkano staru sildītājs Heatum H3000R EMPIRE ar statīvu uz vienas kājas

Preces kods: 100638
Bezmaksas piegāde
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Cena: 268,00 €
328,00 €
Cena bez PVN: 221,49 €
Drošs pirkums
Drošs pirkums
Ātra piegāde
Ātra piegāde
Naudas atmaksas garantija
Naudas atmaksas garantija
Piegādes laiki
DPD kurjers

Veiciet pasūtījumu tagad - saņemiet jau rīt rīt, jūlijā 26 d. (0,00 €)

Sūtīšanas noteikumus variet apskatīties šeit

Internetbanka
Pamatojoties uz iepriekšēju rēķinu
Pārskaitot piegādes brīdī (COD)
Heatum jaudīgākais infrasarkanais sildītājs
Augsta efektivitāte
Piemērots atsevišķu zonu apsildīšanai komerciālās ēkās.
Ļoti efektīvs un energoefektīvs.
To var stiprināt pie sienas vai griestiem.
Ideāli piemērots gan privātām, gan komerciālām terasēm.

Heatum H3000R EMPIRE Black ar izturīgu un smalku vienas kājas statīvu ir maksimālas jaudas un īpaši efektīvs āra infrasarkanais sildītājs tiem, kas vēlas apsildīt lielu platību no viena sildīšanas punkta. Sildītājam ir augstas efektivitātes halogēna sildelements, kas uzreiz uzkarst un sāk sildīt vidi. Pateicoties dubultai sildīšanas lampai, sildītājs ir piemērots atsevišķu iekštelpu (galvenokārt tirdzniecības noliktavu, ražošanas līniju), kā arī āra terašu, un ar saulessargiem segtu laukumu apsildīšanai.

Dubults sildelements - maksimālai sildīšanas jaudai.

Heatum H3000R Empire ar statīvu ir iebūvēts dubults sildelements, kas ir garāks nekā parasti citos infrasarkanajos sildītājos. Ar šādas efektivitātes sildītāju jūs varēsiet efektīvi apsildīt pēc iespējas lielāku telpas platību (gan iekštelpās, gan ārpus tām). Šos sildītājus ļoti bieži izmanto noliktavās un citās liela apjoma telpās. Jūs varēsiet izbaudīt arī priekšrocības, izvēloties šo sildītāju savai āra terasei, pat vēsākās dienās.

Piemērots atsevišķu zonu apsildīšanai komerciālās ēkās.

Šis sildītājs ir ideāli piemērots atsevišķu darba zonu, ieejas/izejas zonu, iekraušanas laukumu un atpūtas zonu apsildīšanai noliktavās vai rūpnīcās. Lielu telpu tilpumu gadījumā visas telpas apsildīšana ir vienkārši neefektīva, tāpēc ir nepieciešami sildītāji, kas var darboties koncentrētā zonā. Turklāt lielās telpās parasti ir intensīva gaisa cirkulācija, tāpēc ir nepieciešams sildītājs, kura darbību neietekmē gaisa plūsmas.

Viens no modernākajiem sildītājiem.

Šim sildītājam ir daudz noderīgu funkciju un lieliskas īpašības:

 • 2 sildīšanas līmeņi. Sildīšanas intensitāti var regulēt atkarībā no pašreizējās gaisa temperatūras un savām vēlmēm.
 • Pret vēju izturīga apsilde. Šis sildītājs izstaro cilvēka veselībai nekaitīgus infrasarkanos starus. Šos starus neizkliedē vējš, tāpēc pat vējainā dienā, sēžot ārā un lietojot šo ierīci, jūs jutīsieties ērti un patīkami.
 • Halogēna kvēlspuldze. Infrasarkanie sildītāji izmanto dažādus sildelementus. Heatum EMPIRE modeļos ir iebūvēts halogēna sildelements, kas nodrošina ļoti ātru sildīšanu, tiklīdz ierīce ir ieslēgta.
 • Energoefektīvs. Pateicoties izmantotajiem materiāliem un oglekļa šķiedras sildelementam, šis sildītājs ietaupa līdz pat 30-40% elektroenerģijas izmaksu, salīdzinot ar daudziem citu ražotāju līdzīgas jaudas āra sildītājiem.
 • Apsilda līdz 36 m2. Šis sildītājs ir efektīvs, un ar to var apsildīt telpu līdz 36 kvadrātmetriem.
 • Taimeris. Lai taupītu elektroenerģiju, varat iestatīt, lai sildītājs izslēgtos pēc noteikta laika.
 • Mitrumizturība (IP54). Šis sildītājs ir pārbaudīts attiecībā uz izturību pret ekstremāliem laikapstākļiem, un tam ir piešķirts IP54. Tas nodrošina, ka ierīci var izmantot ārpus telpām.
 • Tālvadības pults. Jūsu ērtībām sildītāju var vadīt attālināti. Vēl viena lieliska funkcija ir tā, ka ar vienu tālvadības pulti var vadīt vairākus viena modeļa sildītājus. Šī ir īpaši noderīga funkcija, ja plānojat apsildīt lielāku terasi vai citu telpu.
 • Droša lietošana. Sildītājam ir sertifikāti, kas apliecina tā atbilstību drošības prasībām.
 • Var būt uzstādāms. Šim sildītājam ir arī īpaši pielāgots statīvs, kas nodrošina tā mobilitāti.
 • Virziena izvēle. Komplektā iekļautie stiprinājumi ļauj mainīt sildītāja virzienu, savukārt no augstas kvalitātes materiāliem izgatavotie atstarotāji novirza siltumu vēlamajā virzienā.

Plašs lietojumu klāsts

Šī infrasarkano staru sildītāja modeļa pielietojums neaprobežojas tikai ar āra terasēm. Pateicoties tā izcilajām tehniskajām īpašībām, to bieži izmanto arī citos gadījumos:

 • Terases. Sasildiet savas kafejnīcas vai restorāna apmeklētājus vai radiet mājīgu vidi savā privātmājā.
 • Komerciālās noliktavās. Šos sildītājus bieži izmanto noliktavās, lai apsildītu noteiktas zonas, kurās notiek visintensīvākais darbs vai ir vislielākās satiksmes plūsmas. Šādā veidā nav nepieciešams apsildīt visu telpu, tādējādi ietaupot enerģiju.
 • Darba vietu apsildīšanai rūpnīcās. Sildītāji tiek piekārti vai novietoti netālu no strādājošajiem, lai nodrošinātu koncentrētu apkuri tikai tajā zonā, kur atrodas cilvēki. Tādējādi nav nepieciešams apsildīt visu telpu un tiek ietaupīta enerģija.

Viegli uzstādāms uz sienām vai griestiem

Sildītāju var piestiprināt pie griestiem (tādā gadījumā ieteicams to piekārt vietā, kur vēlaties, lai tas sildītos visvairāk) vai pie sienas. Ja izvēlaties to piekārt pie sienas, iesakām to darīt aptuveni 2 metru augstumā un sildītāju novietot vietā, kur pavadāt visvairāk laika. Universālie stiprinājumi ir iekļauti sildītāja standarta komplektācijā, un uzstādīšanas detaļas tiks aprakstītas detalizētajos ražotāja norādījumos. Ja nepieciešams padoms, vienmēr varat konsultēties ar mūsu komandu.

Piemērots telpām, kurās pavadāt daudz laika.

Šie sildītāji rada patīkamu gaismu, kas nenogurdina acis, pateicoties izmantotajam modernajam sildelementam. Šī iemesla dēļ sildītāju izmantošana terasēs nodrošinās patīkamu laika pavadīšanu. Ja ar šādu sildītāju nepieciešams apsildīt darba zonu, tā arī ir lieliska izvēle.

Preču tehniskā specifikācija

Ieteicamā platība līdz 36 m2.
Jauda līdz 3000 W
Piemērots lietošanai āra terases, iekštelpas
Sildelements Halogēns.
Pārvaldība Elektroniski, izmantojot tīrīšanas paneli vai tālvadības pulti.
Stiprināšana Piestiprināms pie griestiem, pie sienas; var uzstādīt (statīvs jāiegādājas atsevišķi).
Svars (bez iepakojuma) 4.2 kg
Krāsa Melna
Drošība aizsardzība pret pārkaršanu.
Korpuss Izturīgs tērauds
Sildīšanas intensitāte 2 līmeņi (1500 W, 3000 W)
Mitruma izturības klase (IP) IP54
Taimeris Ir.
Komplektācija sildītājs, stiprinājumi, tālvadības pults.
Sertifikāti CB, CE, GS, IP54, ROHS, SAA
Sildītāja stiprināšana Piestiprināms pie statīva., Piestiprināms pie griestiem, piekarināms., Piestiprināms pie sienas, stiprināms.
Lepakojums 20 x 20 x 104 cm (4.2 kg)
Apzīmējums: Kvarca sildītāji
Zīmols: Heatum

Līdzīgas preces

Sazinieties ar mums!

Mūsu ekspertu atsauksmes